Sveikiname
Šokių prekės
Ratuto studija
Lithuanian Open
Facebook

Sveikiname



2014 metų Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionus, vicečempionus, prizininkus  ir finalininkus


Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė - Suagusiųjų gr. vicečempionai



Marius Gotbergas ir Roberta Kalibataitė - Jaunimo gr. čempionai
Jaunimo iki 21m. gr, bronzos medalių laimėtojai




Silvestras Koroliovas ir Ieva Urbonaitė - Jaunimo iki 21m. gr. čempionai



David Schoenian ir Justina Spaičytė - Jaunimo gr. V vietos laimėtojai
Jaunimo B gr. bronzos medalių laimėtojai




Rokas Margeris ir Monika Čepulytė - Jaunimo C gr. bronzos medalių laimėtojai



Rokas Mikalajūnas ir Indrė Šverčiauskaitė - Jauniai II C gr. IV vietos laimėtojus



Augustas Mikalauskis ir Meda Šakelytė - Jaunučiai II E6 gr. IV vietos laimėtojai


2013 metų Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionus, vicečempionus, prizininkus  ir finalininkus


Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė - Suagusiųjų gr. čempionai



Lukas Petkevičius ir Miglė Klupšaitė -Suaugusiųjų gr.  vicečempionai




Silvestras Koroliovas ir Viktorija Gaidytė -Jaunimo iki 21 m. gr.  vicečempionai


Edgaras Brazas ir Viktorija Šeinker -Jaunimo iki 21 gr. III vieta




Marius Gotbergas ir Roberta Kalibataitė -Jaunimo gr.  VI vieta



Davidą Schoenian ir Gabrielę Butvydaitę -Jauniai II C gr.  vicečempionai



Bertoldas Čepulis ir Kamilė Tuinaitė -Jauniai I C gr.  vicečempionai



Rokas Mikolojūnas ir Ema Adomavičiūtė -Jauniai I C gr.  VII vieta



Nojus Daškevičius ir Anastasija Varmaškina -Jauniai I E6 gr.  vicečempionai


Varžybų "Siurpriz - 2012"
SUAUGUSIŲJŲ gr. finalininkus





Lukas Petkevičius ir Miglė Klupšaitė - VI vieta

(Maskva, Lapkričio 3d.)

Sveikiname mažuosius "Ratuto" klubo šokėjus,
sėkmingai užbaigus 2011/2012 metų sportinį sezoną



Bertoldas Čepulis - Kamilė Tuinaitė
JAUNIAI I D LA grupė

LSŠF reitingo varžybos "ROLO RITMAI 2012" - 4 vieta
LSŠF reitingo varžybos "UKMERGĖ 2012" - 2 vieta
Kvalifikacinės varžybos "TVISTO TAURĖ 2012" - 3 vieta
LSŠF reitingo varžybos "SOSTINĖS TAURĖ 2012" - 6 vieta
Tarptautinės varžybos "GINTARINĖ PORA 2012" - 3 vieta
LSŠF reitingo varžybos "ŠIAULIŲ TAURĖ 2012" - 4 vieta
Kvalifikacinės varžybos "VAIKYSTĖS SPALVOS 2012" - 1 vieta
LSŠF reitingo varžybos "ŽUVĖDROS TAURĖ 2012" - 4 vieta
Kvalifikacinės varžybos "PARK INN TAURĖ 2012" - 2 vieta


Rokas Mikolojūnas - Ema Adomavičiūtė
JAUNIAI I E6 grupė

Kvalifikacinės varžybos "JUNDA 2012" - 3 vieta
LSŠF reitingo varžybos "PAVASARIO ŽIEDAI 2012" - 3 vieta
Kvalifikacinės varžybos "IZZADORA 2012" - 1 vieta
Tarptautinės varžybos "ALYTUS OPEN 2012" - 4 vieta
LSŠF reitingo varžybos "ROLO RITMAI 2012" - 3 vieta
LSŠF reitingo varžybos "UKMERGĖ 2012" - 3 vieta

JAUNIAI I D LA grupė
Tarptautinės varžybos "GINTARINĖ PORA 2012" - 7 vieta
Kvalifikacinės varžybos "VAIKYSTĖS SPALVOS 2012" - 4 vieta
Kvalifikacinės varžybos "DOMINO TAURĖ 2012" - 6 vieta



Nojus Daškevičius - Anastasija Varmaškina
JAUNUČIAI II E4 grupė

Kvalifikacinės varžybos "KĖDAINIŲ VILNIS 2012" - 1 vieta
 Kvalifikacinės varžybos "PARK INN TAURĖ 2012" - 1 vieta



Rokas Margiris  - Monika Čepulytė
JAUNIAI II D LA grupė

LSŠF reitingo varžybos "UKMERGĖ 2012" - 2 vieta
LSŠF reitingo varžybos "SOSTINĖS TAURĖ 2012" - 3 vieta
Kvalifikacinės varžybos "VAIKYSTĖS SPALVOS 2012" - 2 vieta
LSŠF reitingo varžybos "ŽUVĖDROS TAURĖ 2012" - 2 vieta
Kvalifikacinės varžybos "DOMINO TAURĖ 2012" - 2 vieta
Kvalifikacinės varžybos "KEDAINIŲ VILNIS 2012" - 1 vieta
Kvalifikacinės varžybos "PARK INN TAURĖ 2012" - 1 vieta


2012 metų Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionus, prizininkus ir finalininkus


Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė - Suagusiųjų gr. čempionai


Anton Puzravin ir Ala Karpenko  - Suaugusiųjų gr. III vieta


Lukas Petkevičius ir Miglė Klupšaitė - V vieta


Marius Gotbergas ir Viktorija Šenker - Jaunimo gr. II vieta


Rafalas Narkevičius ir Melisa Valinovič -Jaunimo - Suaugusiųjų B gr. čempionai

(Šiauliai, Vasario 25d.)


WDSF Pasaulio Lotynų Amerikos šokių reitingo
varžybų "Stars of Ukraine - 2012"
SUAUGUSIŲJŲ gr. nugalėtojus ir prizininkus



Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė - I vieta


Lukas Petkevičius ir Miglė Klupšaitė - III vieta

(Kijevas, vasario 18d.)

Europos aukštųjų mokyklų LA šokių čempionato
prizininkus
SUAUGUSIŲJŲ gr.



Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė - III vieta

(Maskva. gruodžio 18d.)

WDSF pasaulio reitingo sportinių šokių varžybų
"ZOLOTAJA RIS 2011" prizininkus

JAUNIMO gr.



Edgaras Brazas ir Viktorija Gaidytė - III vieta

(Baltarusija, Gomelis rugsėjo 17d.)

10-IES SPORTINIŲ ŠOKIŲ LIETUVOS ČEMPIONATO VICEČEMPIONUS

SUAUGUSIŲJŲ gr.


Jonas Kazlauskas ir Jasmine Whitney Chan - II vieta

(Klaipėda, Kovo 19d.)


2011 metų LOTYNŲ AMERIKOS SPORTINIŲ ŠOKIŲ LIETUVOS ČEMPIONATO
ČEMPIONUS, VICEČEMPIONUS IR FINALININKUS

SUAUGUSIŲJŲ gr.

Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė - I vieta




Jonas Kazlauskas ir Jasmine Whitney Chan - IV vieta



JAUNIMO gr.

Edgaras Brazas ir Viktorija Gaidytė - II vieta



JAUNIMO + SUAUGUSIŲJŲ B gr.

Paulius Vaškelis ir Laurita Stasiūnaitė - III vieta



JAUNUČIŲ II E6 gr.

Bertoldas Čepulis ir Gabrielė Mikulskytė - VI vieta

Ukmergė Vasario 25-26d.d.